Sprzęt fryzjerski Jest 159 produktów.

Bez profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego nie może funkcjonować żaden salon. Dlaczego to takie ważne, żeby był profesjonalny? Jaki sprzęt – takie usługi. To ogólna i podstawowa zasada. Dlatego jeśli zależy Ci na wysokiej jakości, to koniecznie zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu internetowego. Oferowany przez nas sprzęt fryzjerski wyróżnia się precyzją wykonania i dbałością o każdy detal. W bogatym asortymencie posiadamy wiele znanych i cenionych marek.

Dokładamy także wszelkich starań, aby nasze produkty były dostępne w atrakcyjnych cenach. Takie podejście zdecydowanie wyróżnia nas na tle innych sklepów internetowych. Jednocześnie trzeba podkreślić, że na profesjonalnym sprzęcie nie można oszczędzać, tego typu zakupy należy traktować raczej jak swego rodzaju inwestycję: w siebie, swój kunszt oraz salon. Wysoką jakość docenią także Twoi klienci, którzy chętnie wrócą do miejsca, które charakteryzuje się fachowym i indywidualnym podejściem. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Podkategorie

 • Maszynki fryzjerskie
 • Prostownice fryzjerskie

  Prostowanie włosów jest popularnym i efektownym zabiegiem, który szybko odmienia nasz wygląd.  
  Aby zminimalizować negatywny wpływ tegoż zabiegu na czuprynę, warto zwrócić szczególną uwagę na ofertę najlepszych producentów, gdyż skupili się oni na tych cechach prostwonic, które są kluczowe dla bezpieczeństwa włosa. Chodzi tu o temperaturę maksymalną oraz rodzaj powłoki na płytkach prostownicy.

  Prostownice najlepszych marek (Babyliss Pro, Fox, Ermila, Gama, Cera) w krótkim czasie rozgrzewają się do wysokich temperatur, przez co ich kontakt z włosem jest ograniczony do minimum - jednorazowe pociągnięcie prostownicy po kosmykach wystarczy, aby ujarzmić niesforne loki i fale.

  Pamiętać należy, że prostowanie wymaga bezpośredniego kontaktu urządzenia z powierzchnią włosa, dlatego najlepiej kupić taką prostownicę, która ma płytki pokryte tworzywem najwyższej jakości. Do wyboru mamy ceramikę, turmalinę, tytan i metal. Z im lepszą prostownicą mamy do czynienia, tym tworzywo jest gładsze, a tarcie - mniejsze.

 • Lokówki fryzjerskie

  Podobnie do prostownic ma się rzecz z lokówkami i falownicami. Cel, który chcemy osiągnąć jest zgoła inny, bo zależy nam na lokach, jednakże zasady pozostają podobne - włosy są pod wpływem wysokiej temperatury, która ma za zadanie utrwalić ich pożądany kształt.
  Aby problemy wynikające z podkręcania nie były uporczywe, polecamy zaopatrzyć się w sprzęt jednej z najlepszych marek, czyli Ermila, Fox lub Babyliss Pro, gdyż jakość ich produktów została wielokrotnie potwierdzona i daje gwarancję pięknych skrętów.

  Przy wyborze lokówki najpierw należy się zastanowić nad tym, na jakich lokach nam zależy, mamy bowiem 3 rodzaje kształtów lokówek: prostą (do tradycyjnych sprężynek), spiralną (gdy zależy nam na mocno skręconych pasmach) oraz stożkową (daje zróżnicowany skręt na całej długości włosów).

 • Karbownice do włosów
 • Nożyczki fryzjerskie
 • Suszarki fryzjerskie

  W domu, jak i w salonie fryzjerskim, spotykamy się z różnymi rodzajami suszarek. Jest to podstawowe narzędzie, z którego korzystamy codziennie i jego właściwy dobór powinien mieć dla nas kluczowe znaczenie.
  Dobra suszarka nie tylko wysuszy, ale też nie zniszczy włosów i wpłynie korzystnie na ich wygląd; sprawi, że włosy ułożą się tak, jak powinny, będą lśniące, sypkie i odpowiednio utrwalone. Taka suszarka zaoszczędzi również nasz czas, gdyż będzie współpracować zarówno z nami, jak i lokówką czy szczotką.
  Z szeregu producentów suszarek, można wyłonić kilka marek, które, ze względu na niepowtarzalne cechy swoich produktów, są wybierane przez najlepszych stylistów i fryzjerów. Są to: Ermila, Fox, Parlux, Ceriotti.

  Na co zwracać uwagę podczas wyboru?


  Suszarki są mocno zróżnicowane pod względem mocy, kształtu, wielkości czy koloru, dlatego łatwo będzie znaleźć coś właściwego dla naszych potrzeb.
  O ile kolor suszarki ma znaczenie czysto wizualne, o tyle jej moc wpływa na samo układanie - mocny strumień powietrza sprawdzi się u osób z grubymi włosami, lecz przy włosach cienkich będzie utrudniać pracę. Na ratunek przychodzi nam regulacja, dzięki której możemy dopasować do rodzaju i grubości włosów. Z kolei funkcja chłodnego powietrza utrwala fryzurę i zamyka łuski włosa, dzięki czemu tworzy trwałą, zdrową całość.

  Jeśli zależy nam na naprawdę dobrym sprzęcie, wybierzmy suszarkę z jonizatorem, dzięki czemu włosy będą bardziej podatne na układanie i nie będą się elektryzować.
  W przypadku, gdy często i długo suszymy włosy, znaczenie ma dla nas też wygodna rączka, waga i dobre wyważenie sprzętu, aby nie nadwyrężać ręki.

  Odpowiednie wyposażenie jest podstawą funkcjonowania każdego salonu fryzjerskiego. Tutaj, obok suszarek ręcznych, mamy do czynienia z suszarkami hełmowymi (stojącymi lub wiszącymi). Ich zastosowanie pozwala fryzjerowi na utrwalenie fryzury praktycznie bez wysiłku i poświęcania czasu. Polecamy suszarki hełmowe firmy Fox i Ceriotti.

 • Degażówki fryzjerskie
 • Nawilżacze
 • Klimazony
 • Wałki elektryczne
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 159 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 159 elementów