Sprzęt kosmetyczny Jest 35 produktów.

Sprzęt kosmetyczny 

 

Prowadzisz od lat salon kosmetyczny, a może dopiero co wchodzisz na rynek? W obu tych wypadach inwestycja w nowoczesny, profesjonalny, trwały, starannie wykonany sprzęt bez dwóch zdań Ci się opłaci! Nawet jeśli Twoja wiedza, umiejętności i doświadczenie budzą podziw, ze złym, niskiej jakości, niepraktycznie wykonanym wyposażeniem niewiele wskórasz. Lampy i lupy kosmetyczne, frezarki, wapozony czy inne urządzenia, które zamiast pomagać w pracy, usprawniać ją i umilać, szkodą mogą nie tylko przeszkadzać Ci w świadczeniu usług na satysfakcjonującym zarówno Ciebie jak i Twoje klientki poziomie, ale również przeszkodzić w osiągnięciu sukcesu zawodowego. Nie ryzykuj - postaw na fachowy sprzęt kosmetyczny i patrz, jak Twój salon się rozwija! 

 

Dzięki czemu nasz sprzęt kosmetyczny jest wyjątkowy? 

 

Komponując ofertę odpowiednich narzędzi, mieliśmy na uwadze, aby oferta, którą uda się nam stworzyć, wpasowała się w potrzeby zarówno dużych, jak i mniejszych salonów. Właśnie dlatego nieustannie staramy się, aby nasze ceny były jak najbardziej konkurencyjne. Śmiało możemy przyznać, że troska również o budżet naszych Klientów wyróżnia nas na tle innych sklepów ze sprzętem kosmetycznym, fryzjerskim. 

 

Na co jeszcze powinieneś zwrócić uwagę? Wybieramy rozwiązania, które są pewne i niezawodne. Nie ma u nas miejsca na produkty, które nie zyskały wcześniej licznych przychylnych opinii oraz rekomendacji kosmetyczek, kosmetologów. Propozycjom niskiej jakości, które zostały wykonane z nietrwałych tworzyw, mówimy zdecydowanie NIE! Znajdziesz u nas wyłącznie propozycje zaufanych, cieszących się niezachwianą renomą producentów, którzy niejednokrotnie mieli okazje wykazać, że ich produkty nie mają sobie równych. Trwałość, profesjonalizm, praktyczność - każda z naszych propozycji może wyróżnić się tym znakomitym trio. 

 

Wyposażysz u nas swój salon w lampy, lupy kosmetyczne, które pozwolą Ci na pracę z najwyższą precyzją. Jeśli z kolei marzy Ci się świadczyć więcej usług pielęgnacyjnych, śmiało - zerknij do podkategorii z wapozonami. Potrzebujesz frezarki? Ją również i wiele, wiele innych urządzeń, niezbędnych do świadczenia z powodzeniem usług znajdziesz w naszym sklepie! 

 

Co trzeba koniecznie docenić? 

 

 • Nasza oferta składa się tylko z takich produktów, o których jakości możemy poświadczyć. Doskonałe wykonanie, materiały z najwyższej półki - dla nas, to zupełna podstawa, 
 • Zdajemy sobie sprawę, że budżet salonów kosmetycznych bywa różnych. Może Twój doskonale prosperuje i możesz sobie pozwolić na zakup nowego, drogiego sprzętu, ale wiemy, że istnieje wiele salonów, którym idzie nieco gorzej. Dlatego staramy się, aby nasze ceny były jak najbardziej przystępne, 
 • Nowe możliwości. Rozwijaj swoje zdolności, pozyskuj wiedzę i zdobywaj coraz większy kunszt, wprowadzając do swojego salonu zupełnie nowe usługi, które Twoje klientki pokochają! 

 

Mamy szczerą nadzieję, że nasza bogate, różnorodne propozycje przypadną Ci do gustu. Postaw na porządne urządzenia, które pozwolą Ci świadczyć usługi jeszcze lepiej i patrz, jak zyskujesz kolejnych, wiernych klientów! 

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy. 

Podkategorie

 • Lampy lupa i kosmetyczne

  Lampy i lupy kosmetyczne 

   

  Dobrze wykonana, wysokiej jakości, precyzyjna lampa i lupa kosmetyczna, to niezwykle ważny element wyposażenia salonu, który wykonuje zabiegi chociażby manicure. Zadbaj o to, aby Twoje klientki opuszczały salon zachwycone i wybierz fachowy, doskonałej jakości sprzęt, który pozwoli Ci w pełni wykorzystać Twoje możliwości i wejść na zupełnie nowy, wyższy poziom świadczenia usług. 

   

  Dlaczego warto postawić na nasze produkty? 

   

  Nawet jeśli Twoje zdolności, wiedza, umiejętności, kunszt nie pozostawiają sobie niczego do życzenia, a wykonywanie pięknych paznokci przychodzi Ci z łatwością, bez profesjonalnego, trwałego sprzętu, który będzie służyć Ci przez lata, trudno będzie Ci osiągnąć sukces zawodowy. Niekiedy bez odpowiedniego sprzętu, nawet przy najlepszych możliwościach i najszczerszych chęciach, nie sposób osiągnąć dokładności i precyzji, którą umożliwiają nam odpowiednie narzędzia. Aby wykonać dokładny, nienaganny manicure, przedłużyć paznokcie czy zrobić wyjątkowe hybrydy, potrzebujesz precyzyjnych narzędzi. Zainwestuj w lampę z lupą kosmetyczną (bądź samą lampę i oddzielną lupę, jeśli tak Ci wygodniej) i patrz, jak zyskujesz grono nowych, wiernych klientek! 

   

  Co sprawia, że nasze propozycje są wyjątkowe? 

   

  • Wybieramy produkty tylko zaufanych marek, które cieszą się na rynku niezachwianą renomą i zyskują rekomendacje licznych kosmetyczek, 
  • Stawiamy na precyzję, staranność wykonania i dbałość o detale, aby inwestycja w sprzęt Ci się opłaciła, a urządzenia służyły przez długie lata, 
  • Dobry sprzęt stwarza Ci wiele, nowych możliwości i rozwijania swojego salonu. 

   

  Jesteśmy pewni, że docenisz również ceny naszych produktów. Na tle rynkowej konkurencji wyróżnia nas fakt, że troszczymy się nie tylko o wysoką jakość proponowanych przez nas produktów. Dbamy także o to, aby ceny były konkurencyjne i dość zróżnicowane - dzięki temu, każdy salon może znaleźć u nas coś dla siebie. 

   

  W razie, gdybyś miał jakiekolwiek wątpliwości - skontaktuj się z nami. Udanych zakupów! 

 • Wapozony

  Wapozony 

   

  Co sprawia, że bez dwóch zdań warto mieć go w swoim salonie? Wapozony dają wiele nowych, zdecydowanie pożądanych możliwości. Z jego pomocą bez trudu wykonasz waporyzację, ozonowanie, a więc przygotujesz cerę klientek do stosowania różnych preparatów, chociażby maseczek. Oba te zabiegi, które wykonasz dzięki wapozonowi, znakomicie otwierają pory skóry, odżywiają i dotleniają. Zainwestuj w proponowane przez nas wapozony kosmetyczne i zaoferuj swoim klientkom to, co najlepsze! 

   

  Co sprawia, że nasze propozycje są wyjątkowe? 

   

  Chcesz, aby Twój salon prosperował tak, jak to sobie wymarzyłaś? W takim razie musisz stale pamiętać o rozwoju - tylko w ten sposób przyciągniesz do salonu nowe osoby, zainteresowane świadczonymi przez Ciebie usługami. Zakup wapozonu będzie znakomitym krokiem na drodze do wykonywania zabiegów jeszcze lepiej i sprawniej. Liczne zabiegi pielęgnacyjne, dla których wykonania wsparcie wapozonu jest nieocenione, zdecydowanie przypadną do gustu wszystkim paniom! 

   

  Dlaczego warto postawić akurat na nasze wapozony? Zadbaliśmy o to, aby sprzęt, jaki proponujemy, mógł pełnić swoje zadanie w salonie przez długie lata. Dlatego wybieramy wyłącznie takie produkty, które cieszą się na rynku niezachwianą renomą. Wiodący producenci, na których stawiamy, są dla nas gwarancją wysokiej jakości i starannego wykonania, z dbałością o detale. Cenimy sobie innowacyjność - z tej przyczyny urządzenia, które u nas kupisz, wykorzystują najnowocześniejsze technologie, aby działać z zadziwiającą sprawnością. 

   

  Jesteśmy przekonani, że docenisz również: 

   

  • Profesjonalizm. W Twoim salonie nie powinno być miejsca na liche, niefachowe narzędzia, które więcej szkodzą, niż dają pożytku, 
  • Wysoka jakość na lata. Trwałość to kolejna, ważna zaleta naszych wapozonów, 
  • Konkurencyjna cena. Dbamy o to, aby ceny, które proponujemy, były w miarę możliwości atrakcyjne i korzystne. 

   

  Zapoznaj się z naszą ofertą sprzętu kosmetycznego i wybierz produkty, które najlepiej spełniają Twoje oczekiwania. Gwarantujemy, nie pożałujesz inwestycji w nasz profesjonalny wapozon! 

  Udanych zakupów. 

 • Frezarki

  Frezarka 

   

  Frezarka stanowi jeden z podstawowych elementów wyposażenia nowoczesnego, podążającego za trendami salonu kosmetycznego, który chce świadczyć usługi na wysokim poziomie. Wykorzystując ją, doskonale wypielęgnujesz paznokcie oraz skórki zarówno u dłoni, jak i stóp. Jak działa to praktyczne urządzenie? Cały sekret tkwi w specjalnych frezach, które umieszcza się wewnątrz przyrządu. Najczęściej stosuje się je do szybkiego i bezpiecznego usuwania lakierów hybrydowych. Frezarka zastępuje z powodzeniem standardowy pilnik, nadaje paznokciom pożądany kształt i usuwa nieestetyczne odciski, nagniotki. Wejdź na zupełnie nową jakość w świadczeniu swoich usług i zainwestuj w profesjonalną, trwałą frezarkę! 

   

  Co wyróżnia nasze frezarki? 

   

  Gdy sporządzamy ofertę, kierujemy się kilkoma, ważnymi dla nas kryteriami. Jakość, wykonanie, trwałość, praktyczność, atrakcyjna cena - bierzemy pod uwagę właśnie te czynniki, aby następnie zaproponować naszym Klientom produkty nienagannej jakości. Cenimy również rekomendacje licznych kosmetyczek, kosmetologów, doświadczonych w swoim fachu. 

   

  Nasze frezarki łączą w sobie fachowość na najwyższym poziomie, przystępną, atrakcyjną cenę, trwałość na lata. Wykonano je ze znakomitych materiałówm które nie pozostawiają sobie niczego do życzenia. 

   

  W naszej ofercie znajdziesz nadzwyczaj praktyczny produkt, cieszący się licznymi, pozytywnymi opiniami. Od teraz nie musisz inwestować oddzielnie we frezarkę, lampę UV, podpórkę pod dłoń  czy suszarkę wentylatorową - wszystkie te, bardzo ważne urządzenia, możesz dostać w jednym. 

   

  Na co jeszcze powinieneś zwrócić uwagę? 

   

  • Zaufane marki. Nie ryzykujemy - wybieramy producentów, którzy niejednokrotnie wykazali, że tworzą innowacyjne produkty, z dbałością o detale, 
  • Atrakcyjna cena. Na tle konkurencji wyróżnia nas fakt, że staramy się, aby ceny naszych produktów były jak najbardziej przystępne. Dzięki temu wyposażyć mogą się u nas zarówno początkujące, jak i doświadczone salony, 
  • Nowe możliwości. Wraz z zakupem profesjonalnej frezarki, otwierasz przed sobą drogę do świadczenia nowych usług. 

   

  Udanych zakupów! 

 • Urządzenia kosmetyczne

  Urządzenia kosmetyczne 

   

  Odpowiedni, wysokiej jakości sprzęt jest niewątpliwie niezbędny, aby świadczyć usługi na wysokim poziomie i przyciągać do swojego salonu nowych, wiernych klientów. Urządzenia kosmetyczne, które dla Ciebie przygotowaliśmy, otworzą przed Tobą szereg nowych możliwości rozwoju, kształcenia się, zdobywania nowych umiejętności i wykonywania atrakcyjnych, modnych zabiegów. Nie ryzykuj - postaw na trwałe urządzenia, które będą Ci służyć przez długie lata i pozwolą na pracę z jeszcze większą skutecznością, profesjonalizmem i kunsztem. 

   

  Na co powinieneś zwrócić uwagę? 

   

  W naszej ofercie urządzeń kosmetycznych znajdziesz między innymi zestaw do wykonywania makijażu pernamentnego, który od lat cieszy się niezmienną popularnością, sprzęt, z którego pomocą wykonasz zabieg mikrodermabrazji, dermomasażery, Lipo Lasery bądź multizadaniowe narzędzia, które umożliwią Ci wykonywanie niezliczonych zabiegów. 

   

  Dlaczego warto? Nasze urządzenia zostały wyselekcjonowane w taki sposób, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Postawiliśmy na zaufane, doświadczone marki, które zyskują rekomendacje wielu kosmetologów, a także liczne, pozytywne komentarze i opinie. Dzięki temu, mamy pewność, że proponujemy Ci to, co najlepsze. Ważna jest również dla nas trwałość narzędzi. Po co wyrzucać pieniądze w błoto? Lepiej raz zainwestować w fachowy sprzęt i cieszyć się nim przez długie lata. 

   

  Pozostałe zalety urządzeń kosmetycznych: 

   

  • Atrakcyjna cena. Troszczymy się o to, aby ceny naszych produktów wyróżniały się na tle konkurencji. Jak dalece to możliwe, są zdecydowanie korzystne, 
  • Wielozadaniowość. Liczne z naszych urządzeń umożliwiają przeprowadzenie nie jednego, nie dwóch, ale licznych zabiegów pielęgnacyjnych, 
  • Przyciągnięcie nowych klientów. Jesteśmy pewni, że zabiegi pielęgnacyjne, które możesz świadczyć z pomocą naszych narzędzi, spodobają się wielu paniom i panom. 

   

  Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz urządzenia kosmetyczne, które najlepiej wpiszą się w charakter Twojego salonu. Serdecznie zapraszamy do współpracy! 

 • Promocja
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 35 elementów