Suszarki fryzjerskie Jest 17 produktów.

W domu, jak i w salonie fryzjerskim, spotykamy się z różnymi rodzajami suszarek. Jest to podstawowe narzędzie, z którego korzystamy codziennie i jego właściwy dobór powinien mieć dla nas kluczowe znaczenie.
Dobra suszarka nie tylko wysuszy, ale też nie zniszczy włosów i wpłynie korzystnie na ich wygląd; sprawi, że włosy ułożą się tak, jak powinny, będą lśniące, sypkie i odpowiednio utrwalone. Taka suszarka zaoszczędzi również nasz czas, gdyż będzie współpracować zarówno z nami, jak i lokówką czy szczotką.
Z szeregu producentów suszarek, można wyłonić kilka marek, które, ze względu na niepowtarzalne cechy swoich produktów, są wybierane przez najlepszych stylistów i fryzjerów. Są to: Ermila, Fox, Parlux, Ceriotti.

Na co zwracać uwagę podczas wyboru?


Suszarki są mocno zróżnicowane pod względem mocy, kształtu, wielkości czy koloru, dlatego łatwo będzie znaleźć coś właściwego dla naszych potrzeb.
O ile kolor suszarki ma znaczenie czysto wizualne, o tyle jej moc wpływa na samo układanie - mocny strumień powietrza sprawdzi się u osób z grubymi włosami, lecz przy włosach cienkich będzie utrudniać pracę. Na ratunek przychodzi nam regulacja, dzięki której możemy dopasować do rodzaju i grubości włosów. Z kolei funkcja chłodnego powietrza utrwala fryzurę i zamyka łuski włosa, dzięki czemu tworzy trwałą, zdrową całość.

Jeśli zależy nam na naprawdę dobrym sprzęcie, wybierzmy suszarkę z jonizatorem, dzięki czemu włosy będą bardziej podatne na układanie i nie będą się elektryzować.
W przypadku, gdy często i długo suszymy włosy, znaczenie ma dla nas też wygodna rączka, waga i dobre wyważenie sprzętu, aby nie nadwyrężać ręki.

Odpowiednie wyposażenie jest podstawą funkcjonowania każdego salonu fryzjerskiego. Tutaj, obok suszarek ręcznych, mamy do czynienia z suszarkami hełmowymi (stojącymi lub wiszącymi). Ich zastosowanie pozwala fryzjerowi na utrwalenie fryzury praktycznie bez wysiłku i poświęcania czasu. Polecamy suszarki hełmowe firmy Fox i Ceriotti.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów