Filtruj

Promocje

Prostownice fryzjerskie Jest 15 produktów.

Prostownice fryzjerskie 

 

Prostownica to przyrząd fryzjerski, który bez dwóch zdań powinien znaleźć się w każdym nowoczesnym, podążającym za trendami salonem. Chcesz, aby Twoje klientki opuszczały salon w pełni zadowolone, z uśmiechami na twarzach? Domyślamy się, że tak - w takim wypadku inwestycja w porządną, profesjonalną prostownice to zupełna podstawa. Z jej pomocą wykonasz niezliczone, efektowne, gustowne, pełne wdzięku fryzury - będzie nieocenionym wsparciem, gdy chcesz wyprostować włosy, stworzyć subtelne, romantyczne fale albo wykonać gustowne upięcie. Śmiało zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz taką prostownicę, która spełnia Twoje oczekiwania! 

 

Co sprawia, że nasze prostownice są wyjątkowe? 

 

Komponując ofertę prostownic do włosów postawiliśmy na takie, które stosują innowacyjne rozwiązania, abyś mógł świadczyć w swoim salonie usługi na najwyższym poziomie. Propozycje wiodących marek, takich jak Babyliss Pro, Fox, Ermila, Cera czy Gama, stosują technologie, dzięki którym ich kontakt z włosem jest ograniczony do minimum. W nadzwyczaj krótkim czasie rozgrzewają się do maksymalnych temperatur. W ten sposób unikniesz uszkodzenia struktury włosa przez zbyt długie oddziaływanie nań wysoką temperaturą. 

 

Dlaczego warto? 

 

  • Wybraliśmy prostownice wykonane z tworzyw najwyższej jakości, aby służyły Ci przez długie lata. Znajdziesz u nas produkty wykonane z ceramiki, turmaliny, tytanu, metalu, 
  • Stosunek ceny do jakości. Troszczymy się o to, aby nasze propozycje były nie tylko profesjonalne i praktyczne, ale również atrakcyjne pod względem ceny, 
  • Nieocenione usprawnienie pracy. Dobrej jakości pozwoli Ci wykorzystać swoje możliwości i tworzyć jeszcze piękniejsze, finezyjne, wdzięczne fryzury. 

 

Sprawdź sam! Zapoznaj się z naszą zróżnicowaną ofertą prostownic fryzjerskich, skonstruowaną w taki sposób, aby każdy salon mógł wyposażyć się u nas w najlepszej jakości sprzęt. Zarówno tańsze, jak i droższe propozycje czekają na Ciebie. Zapraszamy do współpracy, udanych zakupów! W razie wątpliwości skontaktuj się z nami. 

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów