Taborety Jest 11 produktów.

Taborety to nieoceniona pomoc w salonie fryzjerskim i kosmetycznym. Codzienne zabiegi, różne postawy, koncentracja na potrzebach klienta sprzyjają bólom pleców, barków i rąk. W pracy z ludźmi nie można okazywać słabości. Co zrobić, gdy zaczyna się kolejny dzień a nas bolą plecy? To najwyższy czas, by zastanowić się nad wyborem dobrego taboretu. Ten mały, niepozorny mebel może odmienić pracę fryzjera lub kosmetyczki. Dobrze zaprojektowane siedziska odciążą kręgosłup i zapewnią spokojną pracę każdego dnia. Zadowolony fryzjer to zadowolony klient, a satysfakcja z usług to gwarancja powrotu i stałych wizyt w przyszłości. Dlatego właśnie warto zadbać o wybór odpowiedniego taboretu.

Zadać szyku z taboretem wysadzanym kryształkami

Zawsze jest dobry moment na zakup nowoczesnego, ergonomicznego siedziska. Zwłaszcza podczas urządzania nowego lokalu lub w czasie modernizacji starego, nie można zapomnieć o taborecie dla fryzjera lub kosmetyczki. Luksusowy i wytworny fotel VIVO z kryształami Swarovskiego to doskonała propozycja dla stylistek, manicurzystek i kosmetyczek. Wygląda stylowo i świetnie zaprezentuje się w każdym wnętrzu. Szare obicie jest uniwersalne i dobrze komponuje się z większością kolorów i stylów mebli. Metalowe podłokietniki pomogą w odprężeniu podczas krótkich przerw miedzy zabiegami.

Taborety siodła dla tych, którzy chcą wygodnie pracować

Bardzo wygodne są taborety w kształcie siodła. To nowoczesne, ergonomiczne hokery, które doskonale odciążają górne części ciała. Taborety-siodła dostępne są w tej kategorii z oparciem, np. Siodło 1025, które posiada regulacje wysokości i regulowany kąt oparcia. W takim siedzisku zarówno fryzjerka, jak i kosmetyczka, sprostają najbardziej skomplikowanym zabiegom. Hokery siodła bez oparcia można z łatwością przemieszczać między stanowiskami pracy. Gumowane kółka chronią podłogi przed przetarciem i wygłuszają hałas. 

Taborety z oparciem dostępne są w klasycznej bieli lub z możliwością doboru skaju na obicie. Nowoczesny TF MEDI dedykowany jest dla fryzjerów i kosmetyczek. Różne obicia pomogą dopasować taboret do wnętrza lokalu, a dwa warianty podstaw na kołach, dają możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb. 

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów