Filtruj

Producent

Promocje

Szafki i labory Jest 5 produktów.

Szafki, labory i parawany, czyli sprawna praca w salonie

W salonach kosmetycznych, gabinetach masażu i strefach spa oraz gabinetach medycyny estetycznej, przyda się praktyczny rozkładany parawan. Model LIVIA z drewnianą ramą to wspaniały, uniwersalny produkt polskiego producenta, firmy PANDA. Posiada 3 szerokie panele przesłonięte pośrodku ekranem z białej tkaniny. Po pełnym rozłożeniu osiąga długość 180 cm, co pozwala w wygodny sposób przedzielić przestrzeń salonu, np. jeśli chcemy wykonać 2 zabiegi w jednym pomieszczeniu. Parawan LIVIA można zamówić w odcieniu naturalnego drewna, dopasowanym do kolorystyki wnętrza. Do parawanu dostępny jest także stojak.

Labory, ekspozytory i szafki kosmetyczne 

Zabiegi kosmetyczne i z zakresu medycyny estetycznej wymagają różnych akcesoriów. Ważne są czyste ręczniki poukładane w rzędach, zestawy kosmetyków, ampułek i składniki do wyrabiania maseczek. Segregacja i przechowywanie będzie prostsza z regałami, szafkami i pojemnymi laborami. Urządzając salon kosmetyczny, warto zwrócić uwagę na kolekcję mebli LIVIA od firmy PANDA. Można dobrać parawan i wysoki regał o ciekawym kształcie (190 x 60 cm). Duża liczba półek pomoże poukładać ręczniki, przyborniki i wszelkiego rodzaju akcesoria. W ten sposób w salonie będzie panował ład, a praca pójdzie szybciej bez zbędnego szukania. Także schodek LIVIA do łóżka kosmetycznego będzie praktycznym uzupełnieniem wyposażenia salonu kosmetycznego lub strefy SPA i odnowy biologicznej.

Wiele salonów kosmetycznych i gabinetów medycyny estetycznej prowadzi dodatkowo sprzedaż kosmetyków i środków pielęgnacyjnych lub leczniczych. W tym celu warto wyposażyć się w elegancki, pojemny ekspozytor. Ciekawy, przyciągający uwagę kształt żagla ma ekspozytor VIVO zdobiony kryształkami Swarovskiego. To stylowy mebel z lakierowanej płyty MDF. Łatwy do czyszczenia, z dużą liczbą przegródek od frontu i po boku. Dzięki ekspozytorom łatwo uzyskać dodatkową przestrzeń w każdym rodzaju salonów kosmetycznych, gabinetów odnowy biologicznej oraz ośrodkach SPA&Wellness.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów