Łóżka do masażu Jest 28 produktów.

Łóżka do masażu stworzone zostały z myślą o maksymalnym komforcie klientów. W tej kategorii przedstawiamy zarówno łóżka stacjonarne, wykorzystywane w gabinetach masażu, salonach kosmetycznych, ośrodkach SPA oraz łóżka przenośne, przeznaczone do wizyt domowych. Elastyczna, miękka pianka wypełniająca materac sprawia, ze usługi masażu będą wyjątkowo przyjemne i kojące. Łóżka w tej kategorii dedykowane są do gabinetów kosmetycznych oraz do rehabilitacji. Wielofunkcyjne, porządnie wykonane oraz nowocześnie zaprojektowane, wszystko po to, by ułatwić pracę z ludźmi.

Komfortowe i stylowe łóżka do masażu

Masaż ma przynieść ulgę i ukojenie. W łóżkach do masażu liczy się komfort i wygoda. Ważny jest także styl. Łóżko do masażu z regulacja elektryczną to duża wygoda dla masażysty. Pomaga rozgościć się klientowi i dostosować wysokość do postury masażysty. Ciekawym wyglądem wyróżniają się leżanki do masażu, np. MERCURY, także w wariancie LUX. Nieco prostsze są klasyczne łóżka-leżanki do masażu PANDA Bali Relax, Bali Soft i Bali Legano. Posiadają uchwyt na rolkę papieru do wyściełania tapicerowanej leżanki. Pod blatem znajduje się półka na całej długości leżanki. Solidna, drewniana rama i regulacja podparcia sprawiają, że łóżka do masażu idealnie wkomponują się w przestrzeń gabinetu lub salonu. Leżanka SPA wyróżnia się piękną, klasyczną formą, a komfort klientom gwarantuje dzięki wielostopniowej, elektrycznej regulacji wysokości punktów podparcia.

Do masażu i rehabilitacji - mobilne łóżka wielofunkcyjne

Elektryczny stół rehabilitacyjny można wykorzystać w salonie kosmetycznym, ośrodku SPA i gabinecie masażu. Sprawdza się w rehabilitacji i różnego rodzaju terapii, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci i młodzieży. Elektryczna regulacja wysokości oraz punktów podparcia pod plecami, to duże ułatwienie dla masażysty i rehabilitanta. Wygodny materac pomoże rozluźnić się pacjentowi podczas zabiegów i ćwiczeń. Wielofunkcyjne łóżka do masażu stanowią podstawowy element wyposażenia i wystroju. Ich wygląd oraz praktyczne aspekty mają duży wpływ na komfort pracy rehabilitanta, kosmetyczki, masażysty. 

Walizkowe i przenośne łóżka do masażu

Łóżko przenośne do masażu PANDA Compact 500 posiada w zestawie pokrowiec, ma stabilne nóżki i łatwy system rozkładania. Pomaga przeprowadzić zabiegi w dowolnym miejscu, np. w domu u klienta. PANDA Mobile ma regulowany zagłówek i nóżki. Tego typu łóżka przydadzą się osobom, które nie posiadają swojego gabinetu i odwiedzają klientów w ich domach. Mają szerokie zastosowanie podczas turnusów rehabilitacyjnych. Można z nich korzystać w dowolnych warunkach. Są łatwe do złożenia, a dzięki kompaktowym kształtom zmieszczą się w bagażniku.  

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 28 elementów