Filtruj

Dostępność

Promocje

Fotele kosmetyczne Jest 10 produktów.

Fotele kosmetyczne i do gabinetów medycyny estetycznej

W naszym sklepie posiadamy zarówno elektrycznie regulowane fotele kosmetyczne, jak i ekonomiczne wersje z hydrauliczną regulacją. Są to trwałe siedziska wysokiej jakości. Wyróżniają się bardzo atrakcyjną ceną i eleganckim wyglądem. Są lekkie, przesuwne i wielofunkcyjne. Waga foteli z manualną, najprostszą regulacją waży zaledwie 33 kg (np. model BR-3351). Wszystkie wbudowane elementy służą lepszej organizacji pracy w salonie kosmetycznym. Dodatkowe opcje jak wysuwane kuwety czy możliwość rozłożenia fotela jako łóżko do masażu, to znaczna oszczędność miejsca i pieniędzy. Jeden mebel momentalnie zmienia swoje przeznaczenie. Warto wybrać ekonomiczny fotel kosmetyczny, który spełnia wszystkie wymogi i standardy salonów.

Prostota i funkcjonalność największą zaletą foteli kosmetycznych

Wygodny i funkcjonalny fotel kosmetyczny nie musi być drogi. To właśnie motto przyświecało twórcom mebli dostępnych w tej kategorii. Fotele z kuwetami pozwalają posegregować niezbędne drobiazgi oraz akcesoria. Stanowią spore ułatwienie w pracy i zapewniają oszczędność miejsca. Fotel BW-262 (czarny lub biały) rozkładany jest do pozycji leżącej, posiada 2 kuwety pod siedziskiem i demontowane podłokietniki. Dzięki temu z łatwością można na nim wykonać zarówno zabiegi kosmetyczne, jak i z zakresu medycyny estetycznej. Dodatkowo po zdjęciu zagłówka pojawia się otwór na głowę, który ułatwi przeprowadzenie masażu. Fotele kosmetyczne z regulacją hydrauliczną to np. modele BD-8222 czy BW-210 lub PANDA FIORD. Wszystkie siedziska do zabiegów kosmetycznych posiadają praktyczną regulację ręczną oparcia i podnóżka. Posiadamy także pokrowce frotte na mały fotel kosmetyczny (wymiary 190 x 60 cm). Pokrowiec pomoże utrzymać higieniczne warunki podczas zabiegów, zapewni komfort klientkom.

W naszej kolekcji foteli kosmetycznych znajdą Państwo także wygodny fotel wypoczynkowo-kosmetyczny LIVIA z drewnianą ramą. To wspaniały, gustowny mebel stworzony z myślą o strefach SPA&WELLNESS i gabinetach odnowy biologicznej. Można go ustawić w grocie solnej albo w strefie relaksu.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów