Fotele do pedicure & SPA Jest 27 produktów.

Wygodne fotele do pedicure i SPA stóp mają dwa istotne zadania do wykonania. Zapewniają komfort klientom i pomagają zorganizować pracę w gabinecie kosmetycznym lub podologicznym. Kompletny zabieg na stopy trwa około 2 godzin. Moczenie nóg wraz z opracowaniem podeszwy stopy, a na koniec malowaniem lub stylizacją paznokci,to długi i pracowity czas dla pedicurzystki. W tym czasie zarówno pracownik salonu, jak i klienci, nie mogą odczuwać dyskomfortu. Luksusowe warunki w trakcie pedicure i SPA stóp, gwarantują ultra wygodne fotele.

Dla wielu osób zabieg pedicure to odświętny rytuał i czas na niczym niezmącony relaks. Odprężenie i rozluźnienie w wygodnym fotelu to jeden z warunków powodzenia zabiegów. Fotele połączone z wanną do moczenia i masażu stóp pomagają oszczędzić miejsce w salonie i gwarantują maksymalny relaks klientom. W naszej ofercie odnajdą Państwo luksusowe fotele z funkcją masażu i praktyczną wanną z podgrzewaną wodą, np. Fotel Pedicure SPA BR-3820D o kosmicznym, nieziemskim wyglądzie. Prezentuje się niezwykle okazale. W ślad za formą zewnętrzną idzie wyjątkowa konstrukcja i funkcjonalność. Zestaw wyposażony jest w wannę z podgrzewaną wodą, słuchawkę, masaż klienta oraz regulację oparcia i wysokości. Równie stylowy jest luksusowy fotel masujący plecy: SPA ARUBA BG-920.Wbudowana wanna i praktyczny podnóżek do malowania paznokci, to nieoceniona pomoc w komfortowym, relaksującym pedicure.

Fotele do pedicure i SPA z oferty Beauty System zapewniają komfortową obsługę klienta i prezentują się nowocześnie. Proste, minimalistyczne moduły posiadają wszystko, czego potrzeba w meblach do pedicure. Modele BW-100 (w kolorze czarnym lub białym), BR-2301 (także szary z zagłówkiem), BR-2308 od Beauty System, mają wygodny, regulowany fotel, wannę z funkcją masażu stóp, podnóżek do malowania paznokci i frezowania stóp. Każdy element stanowiska z fotelem do pedicure służy stworzeniu lepszych warunków pracy pedicurzystki i komfortu klientów.

Fotel kosmetyczno-podologiczny PANDA EDEN sterowany jest elektrycznie i pomaga wygodnie rozgościć się klientom. Posiada podnoszone wsporniki na nogi, co ułatwia pracę pedicurzystce. Bardzo nowoczesny wygląd ma fotel PANDA Fabrizio na kolumnie hydraulicznej. Jest łatwy w obsłudze, stylowy i bardzo wygodny, nadaje się do ręcznej regulacji. Obok zaawansowanych technologicznie foteli, polecamy też prosty, uniwersalny fotel do pedicure DINO I, który można z powodzeniem wykorzystać w różnych miejscach gabinetu, także przy kilku stanowiskach do malowania paznokci.  

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 27 elementów