Filtruj

Dostępność
Producent

Promocje

Akcesoria do pedicure Jest 5 produktów.

Akcesoria do pedicure sposobem na jeszcze lepszą obsługę klientów

Pięknie wyglądające stopy są obiektem pożądania pań odwiedzających regularnie gabinety pedicure. Zwłaszcza przed wakacjami grafik podologów jest szczelnie wypełniony. Zadbane stopy i kolorowe paznokcie wymagają odpowiednich zabiegów. Akcesoria do peducure są bardzo przydatne zarówno u stylistek paznokci stóp, w gabinetach podologicznych i kosmetycznych. Stojaki do pedicure zapewnią wygodne podparcie dla stóp w czasie długiego zabiegu. Taki stojak na stopy to też doskonała pomoc dla pedicurzystki. Można z łatwością opracować podeszwę stopy i wykonać profesjonalny pedicure.

Wygodne podnóżki w różnych wersjach kolorystycznych

Podnóżek z regulowaną wysokością posiada obicie ze skaju wysokiego gatunku. Wybiorą państwo swój ulubiony kolor, który wpisze się w stylistykę wnętrza gabinetu. Klientki z pewnością docenią wygodę i estetykę podnóżka Panda SP na stabilnych stopkach. Inny wariant podnóżka, czyli mobilna BETA na czterech kółkach, posiada dodatkowo prostokątna półkę. Ten bardziej zaawansowany podnóżek ma dwa rodzaje regulacji: wysokość i kąt nachylenia. Gwarantuje komfort pracy dla kosmetyczki i wyjątkową wygodę dla klientów.

Stojaki do pedicure dla komfortu gości salonu 

Stojak do pedicure Alfa dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych (obicia ze skaju o różnych kolorach i fakturach). Ma metalową, pięcioramienną podporę i regulację wysokości. Z takim stojakiem zabiegi na stopy to czysta przyjemność. Klient może wygodnie usiąść w fotelu, a pedicurzystka lub podolog wykonają swoją pracę w komfortowych warunkach. Posiadanie w swoim salonie podnóżka do stóp to duże ułatwienie. Podpórki na stopy można łatwo przenosić między stanowiskami. W ten sposób można także zwiększyć liczbę obsługiwanych klientów w jednym czasie. Podnóżek świetnie sprawdza się podczas zabiegów łączonych: manicure i pedicure, gdy klientom zależy na czasie.

Mobilne brodziki do kąpieli stóp

Przydatne akcesoria do pedicure to także przenośny brodzik z wygodnym miejscem na stopy. W brodziku przygotujemy relaksującą kąpiel stóp, złuszczymy naskórek z pomocą peelingu i przygotujemy do kolejnych zabiegów. Mobilny brodzik do pedicure dostępny jest w wersji z kółkami lub bez. Nadaje się do użytku w salonie kosmetycznym lub podczas wizyt domowych u klientek. 

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów