Filtruj

Dostępność
Producent

Promocje

Regały fryzjerskie Jest 17 produktów.

Regały fryzjerskie-ekspozycja produktów do włosów

Salony fryzjerskie obok standardowych zabiegów na włosy, prowadzą też sprzedaż profesjonalnych farb i kosmetyków. Klientki często pytają o odpowiednią odżywkę, maseczkę lub szampon. W eleganckich regałach wszystkie najważniejsze produkty zostaną doskonale wyeksponowane. Na szklanych lub drewnianych półkach można też poukładać ręczniki i inne przydatne akcesoria. Piękne, stylowe regały nadadzą wyjątkowego charakteru wnętrzom salonu fryzjerskiego. Dostępne w naszym sklepie meble można zestawiać z innymi elementami tych samych kolekcji. Duża liczba wyselekcjonowanych kształtów sprawia, że dobiorą Państwo odpowiedni regał do swoich wnętrz.

Szklane półki idealnym miejscem ekspozycji

W czasie zabiegów fryzjerskich klienci z zaciekawieniem rozglądają się po wnętrzu salonu. Prezentowane w tej kategorii regały z pewnością przyciągną ich wzrok. Piękna, uniwersalna linia regałów połączonych ze szklanymi, podświetlanymi półkami, zachwyci odwiedzających. Podłużny ekspozytor fryzjerski SHINE posiada trzy rzędy przeszklonych półek. Inna wersja tego modelu to wysoki regał (200 cm) z sześcioma szklanymi półkami. Doskonale uzupełni wnętrze poczekalni lub salonu. Podświetlane regały z kolekcji OVO pomogą w wyeksponowaniu kosmetyków do pielęgnacji włosów. Prostota drewnianej ramy z kolekcji KUBIK sprawia, że można ja dopasować do dowolnego wnętrza. Lekko zaokrąglone półki ze szkła to ciekawa propozycja do salonów fryzjerskich.

Regały przyścienne, które odmienią wnętrze salonu fryzjerskiego

Regały przyścienne nie zajmują wiele miejsca i są bardzo pomocne. Mogą służyć do ekspozycji produktów oraz przechowywania akcesoriów. Efektowny, niewysoki regał (160 cm) GINZA od firmy PANDA, składa się z drewnianych półek bez obudowy, lecz z dekoracyjnym panelem scalającym konstrukcję. Regał i ekspozytor z serii NOAH zachwyca dużą paletą barw do wyboru i eleganckim, nowoczesnym kształtem. Oba meble można pomogą utrzymać w salonie porządek i pokazać kosmetyki w najlepszym świetle. Większość mebli prezentowanych w naszym sklepie można wykonać w różnych barwach.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów