Recepcje fryzjerskie Jest 28 produktów.

Recepcje fryzjerskie symbolem klasy salonu i gościnności 

Recepcja jest pierwszym miejscem kontaktu z klientem. To jednocześnie wizytówka salonu fryzjerskiego i kosmetycznego. Ciekawy wygląd przyciąga wzrok osób odwiedzających nasz lokal  i sprawia, klienci będą pozytywnie wspominać wizytę w naszym salonie. Prezentowane w tej kategorii profesjonalne meble, nadadzą wyjątkowy charakter wnętrzom. Polecamy recepcje w bardzo modnym stylu Glamour. Szczególnie spodobają się damskiej klienteli. Dlatego warto postawić stylową, ekskluzywna konsolę przy wejściu do salonu kosmetycznego lub atelier fryzjerskiego. Wśród recepcji znajdujących się w sklepie meble24h.com.pl, z pewnością znajdą Państwo odpowiedni mebel do swojego lokalu. Pomagamy dopasować profesjonalne meble do wnętrz salonów fryzjerskich, kosmetycznych, SPA i gabinetów masażu. 

Recepcje w stylu glamour: by witać klientów w luksusowych warunkach

Wysoką jakość wykonania zapewnia polski producent mebli do profesjonalnych salonów fryzjerskich i kosmetycznych-PANDA. Piękna recepcja DIUK I dostępna jest w wersji prostej ścianki lub narożnej. Wyróżnia ją tapicerowany, pikowany front z motywem rąbów i dużych, okrągłych guzików. To wyrafinowane połączenie stylu Glamour, angielskiego chesterfield i stylu kolonialnego w najbardziej luksusowym wydaniu. Recepcja Glamour II posiada prostą konstrukcję z pikowanym frontem wysadzanym kryształkami Svarowskiego. Można dobrać różne rodzaje i barwy skajów do obicia przodu. Także Glamrock II prezentuje się bardzo okazale. Recepcje z tapicerowanym frontem są łatwe do czyszczenia, co jest szczególnie ważne, gdyż klienci często opierają się o ściankę.

Minimalistyczne i proste recepcje o uniwersalnym charakterze

Proste, minimalistyczne recepcje w formie słupka to np. modele SOFIA, EASY, COMODO i DORA, wszystkie od polskiego producenta profesjonalnych mebli fryzjerskich, PANDA. Także recepcja fryzjerska GALAXY zadziwia prostotą i uniwersalizmem. To monolityczny blok o zaokrąglonych krawędziach, wykonany z płyty MDF. Dostępne są różne warianty kolorystyczne, które dopasują Państwo do swojego wnętrza. Nowoczesne recepcje Noah można zakupić w formie jednego modułu lub dwóch ze sobą połączonych. Zachwycają unikatowym designem i pięknymi, pastelowymi barwami do wyboru.

DAY SPA z elegancką recepcją

W tej kategorii również lokale typu DAY SPA, odnajdą praktyczną recepcję. Proponujemy stylową recepcję SPA&WELLNESS z drewnianymi elementami, recepcję KUBIK z fornirową obudową i szklanym, eleganckim frontem. Niewielka recepcja Icon z lakierowanej płyty MDF posiada zaokrąglone krawędzie i ciekawą, geometryczną mozaikę na frontowej ściance.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 28 elementów