Pomocniki fryzjerskie Jest 38 produktów.

W miejscu pracy fryzjera liczą się praktyczne i stylowe meble. W niewielkich pomocnikach można przechowywać liczne akcesoria. Ułatwiają pracę, pomagają utrzymać czystość w salonie. Ich główne cechy to pojemność, funkcjonalność i estetyka zgodna z wystrojem wnętrza. Najlepiej, jeśli komfort ich użytkowania idzie w parze z dopasowaniem do klimatu panującego we fryzjerskim atelier.

Klienci przywiązują szczególną wagę do porządku i estetyki lokalu. Siedząc wygodnie w fotelu, podczas rożnych zabiegów związanych z pielęgnacją i koloryzacją włosów, rozmawiają z fryzjerem i jednocześnie analizują otoczenie. Zwraca uwagę na wyposażenie salonu. Funkcjonalny i ładny pomocnik pomaga budować zaufanie klienta do fryzjera. Jest poniekąd wizytówką lokalu. Dlatego w tej kategorii prezentujemy pojemne pomocniki fryzjerskie, które zapewniają dużo miejsca na niezbędne akcesoria i są jednocześnie eleganckie. Duży wybór nowoczesnych i stylowych modeli pozwoli dopasować pomocniki do różnych wnętrz.

Mobilne pomocniki do koloryzacji włosów

Posiadanie w swoim salonie pomocnika do koloryzacji włosów świadczy o wyższym stopniu profesjonalizacji. Mobilne pomocniki na kółkach zajmują niewiele miejsca. Są bardzo użyteczne. To dzięki nim koloryzacja przebiega szybko, bez zbędnego chodzenia po salonie i mieszania farb w różnych, oddzielnych pojemnikach. Pomocniki do koloryzacji gwarantują komfort pracy kolorystce. Natomiast dla klientów to także znak, że są traktowani w sposób profesjonalny, zgodnie z najwyższymi standardami. 

W naszej kolekcji pomocników znajda Państwo zarówno niewielkie stoliki na kółkach, jak i rozbudowane pomocniki z dodatkowym uchwytem na folię do farbowania włosów. Wszystkie pomocniki wykonane są z najwyższą starannością. Blaty i miseczki stworzone zostały z materiałów, które nie wchodzą w reakcje chemiczne z farbami i środkami do koloryzacji. W tej kategorii prezentujemy przekrój uniwersalnych pomocników, dedykowanych do salonów różnej wielkości. Do małych, jednoosobowych salonów polecamy kompaktowy pomocnik, np. PANDA Jolly Injection o praktycznym blacie 40x40 cm. Wózek do koloryzacji z zamykanymi pojemnikami na farbę i wygodnym uchwytem na folię sprawdzi się zarówno w małych jak i dużych salonach. Niewielki wózek PANDA Practic Color z praktycznym blatem i uchwytem na folię, dostępny jest w kolorze czarnym i srebrnym. Z kolei PANDA Tinto to pomocnik do bardziej skomplikowanej koloryzacji. Posiada 5 miseczek na farby, uchwyt na pędzle i podajnik do folii. Także dwupoziomowy pomocnik z podwójnym, przezroczystym blatem zasługuje na uwagę. Wyjątkową okazją jest pomocnik ICON o wyrafinowanym kształcie, z okrągłym blatem, metalową obudową oraz trzema nóżkami na kółkach. Wybór pomocnika z naszej kolekcji to prosta droga do łatwiejszej pracy i większej satysfakcji klientów.

Pomocniki na akcesoria fryzjerskie

Kultura pracy w salonie fryzjerskim zależy od porządku, jaki panuje we wnętrzu. Duża liczba niezbędnych akcesoriów, pomieści się w praktycznych pomocnikach. Oferujemy zarówno tradycyjne szafki montowane na stałe, jak i duży wybór mobilnych przyborników z licznymi szufladkami. Pomocnik jest dobrym sposobem na zaoszczędzenie miejsca w salonie. Mogą Państwo wybrać między nowoczesnymi, przesuwanymi szufladkami i niewielkimi stolikami. Wśród pomocników znajdują się kompaktowe urządzenia łączące zalety przechowywania akcesoriów z blatem do koloryzacji i licznymi uchwytami na sprzęty. 

Wielofunkcyjne pomocniki to PANDA New Modus Color oraz New Rolex. Panda Deco to zestaw mobilnych szuflad z atrakcyjną, wytłaczaną po bokach obudową, dostępny w 4 kolorach: czerń, biel, czerwień i szarość. Ciekawie wygląda pomocnik w odcieniach moro Panda Rialto. Nowoczesne, wręcz futurystyczne szufladki o zupełnie odmiennych formach, odnajdą Państwo w pomocnikach Pandy z modeli: Ola, Robot, Tatoo, Genius. 

Pomocniki kosmetyczne mogą być stosowane zarówno w salonach fryzjerskich, jak i u kosmetyczek. Praktyczne, wysuwane tacki np. w modelach NG, pomogą uporządkować wszelkie akcesoria potrzebne do pracy. Łatwe w obsłudze, kompaktowe przyborniki sprawiają, że zabiegi na włosach przebiegają szybko i sprawnie. Pracownicy salonów i atelier fryzjerskich z łatwością zadbają o porządek i nie będą tracili czasu na poszukiwanie ulubionych szczotek i nożyczek. Wszystkie niezbędne przybory idealnie poukładane i zawsze pod ręką. To właśnie główny cel i największa zaleta pomocników fryzjerskich z prezentowanej kolekcji. 

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 38 elementów