Podnóżki fryzjerskie Jest 27 produktów.

Podnóżki fryzjerskie: przenośne i montowane

Podnóżki fryzjerskie podnoszą komfort klientów. Czasem strzyżenie trwa krótko, z kolei innym razem stylizacja lub koloryzacja może ciągnąć się godzinami. Dzięki praktycznym i łatwym w montażu podnóżkom, klienci będą miło wspominać wizytę w naszym salonie. Proponujemy bogaty wybór podnóżków mobilnych, przenośnych oraz montowanych na stałe. Mamy w ofercie ciekawe propozycje od firmy PANDA. Nowoczesna, chromoniklowa podpórka pod stopy Callas świetnie prezentuje się we wnętrzach i pomaga wygodnie usadowić się podczas długiej stylizacji. Proste podnóżki montowane do ściany łączą w sobie klasyczne piękno metalowych rurek z wygodą klientów.

Nowoczesne kształty podnóżków fryzjerskich odmienią wnętrze salonu

Wśród podnóżków przenośnych wyróżnia się Ginza w kształcie drewnianej, kwadratowej kostki z metalową rurką. Ten geometryczny design spodoba się właścicielom nowoczesnych salonów i najbardziej wymagającym klientom. Chromowane podnóżki są łatwe do czyszczenia, nie rdzewieją po myciu i nie tracą metalicznego połysku. Dostępne są ciekawe kształty z fantazyjnie skręconych drążków, np. przenośny podnóżek PANDA S lub PANDA B. Inne, nowoczesne formy podnóżków fryzjerskich łącza w sobie prostotę i klasyczną elegancję. Odpowiednio formowane chromowane rurki będą stanowiły świetną podporę pod stopy.

Mobilne podnóżki o wielu zastosowaniach

Także produkty firmy High Hair zasługują na wyróżnienie za wysoką jakość wykonania i piękne, uniwersalne kształty. Z łatwością wybiorą Państwo odpowiedni podnóżek, który wzbogaci wnętrze salonu fryzjerskiego. Plusem mobilnych podnóżków jest możliwość zastosowania w różnych sytuacjach, przy kilku stanowiskach. Chromowana drabinka High Hair przyda się w myjni, podczas strzyżenia, koloryzacji i układania fryzur. Równie praktyczny jest podnóżek fryzjerski, przenośny, wolnostojący. Można też postawić na klasyczny drążek chromowany, przykręcany do ściany albo podłogi.

Podnóżki warto zakupić do salonów, w których dostępne są usługi fryzjerskie i kosmetyczne. Podpórka pod stopy PANDA Spa&Wellness, daje możliwość szybkiego przeniesienia między stanowiskami pracy. Sprawdzi się równie dobrze przy fotelu fryzjerskim, jak i przy stoliku do manicure, gdy klientka będzie miała stylizowane paznokcie. 

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 27 elementów