Myjnie fryzjerskie Jest 98 produktów.

Wygodna myjnia fryzjerska powinna być praktyczna i pasować do estetyki salonu. W sklepie https://meble24h.com.pl/ znajdą Państwo z pewnością taki model, który zadowoli klientów i ułatwi pracę z włosami. Możemy polecić bogaty wybór myjni stacjonarnych, w zestawie z fotelami fryzjerskimi, np. ELITE, SHINE czy GLAMROCK od polskiego producenta stylowych mebli fryzjerskich-PANDA. Mobilna myjnia fryzjerska Wash&Carry to propozycja dla profesjonalistów, którzy pracują na wyjazdach, przy imprezach, pokazach mody i sesjach zdjęciowych.  Taka przenośna myjnia ma doskonałe zastosowanie podczas szkoleń czy w miejscach, gdzie trzeba dotrzeć do klienta-w szpitalach czy domach opieki. Wygodne i eleganckie myjnie bez problemu można dopasować do kompletu mebli fryzjerskich.

Solidne myjnie fryzjerskie na lata

Dobra cena i piękny wygląd oraz gwarancja wieloletniego użytkowania. Te wszystkie cechy można znaleźć w produktach z naszej strony. Klasyczne myjnie fryzjerskie dostępne są z fotelami obitymi skóra ekologiczną. Istnieje możliwość wyboru białej, lub czarnej misy-umywalki. Perfekcyjne wykonanie, dbałość producenta o szczegóły i wygoda podczas mycia włosów. Każda z prezentowanych myjni zaspokoi oczekiwania fryzjerów, stylistów i ich klientów. Którą zatem wybrać? Warto kierować się kryteriami wyglądu wnętrza salonu. Myjnie połączone z wygodnym fotelem, to LIVIO (szara, czerwona, czarna), PAOLO, ERNESTO (szara lub brązowa), MILO. Myjnia z podnóżkiem to LUIGI, która zapewni maksymalny komfort klientom. Dostępna w różnych wariantach kolorystycznych: szary, kremowy, czarny, czerwony.

Futurystyczne i bardzo wygodne myjnie w stylu SPA

Wygoda idzie w parze z nowoczesnością, tworząc wspaniałe myjnie. Należy do nich VERA BR-3515 od Beauty System. Umożliwia mycie głowy w pozycji półleżące i posiada podnóżek. Myjnia z ultra wygodnym fotelem tapicerowanym ERNESTO, wprost zaprasza, by się na nim rozsiąść i oddać swe włosy w ręce utalentowanego fryzjera lub stylisty. Myjnia GALAXY Express Line od PANDY to bardzo wygodne siedzisko z misa do kąpieli włosów. MILO BY AGV dają gwarancję długiego użytkowania i powrotu klientów, którzy doceniają wygodę w u fryzjera. Myjnia z funkcją masażu to propozycja nie tylko dla ośrodków odnowy biologicznej i SPA. Każdy salon fryzjerski może tym sprzętem zaskoczyć swoich klientów i zyskać nowych. WATER MASSAGE BY AGV to myjnia z elektryczną regulacja podnóżka i masażem SHIATSU. Multimedialna myjnia z masażem i projekcja zdjęć, aromatoterapią i wejściem USB do podłączenia muzyki- to hit od PANDY - SUPERSONIC COLOR&MAXI. 

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 98 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 98 elementów