Filtruj

Dostępność
Producent

Promocje

Labory fryzjerskie Jest 10 produktów.

Labory fryzjerskie jako podstawowe wyposażenie salonu

Pojemne szafki ułatwiają organizację pracy w salonie fryzjerskim i gabinecie kosmetycznym. Z pomocą dostępnych na naszej stronie laborów, można dowolnie umeblować wnętrze. W tej kategorii profesjonalnych mebli, odnajdą Państwo gotowe szafki z drzwiami i szufladami. Większość mebli od polskiego producenta-firmy PANDA, dostępna jest w bogatej gamie kolorystycznej. Są to produkty wysokiej jakości, odznaczające się trwałością i uniwersalnym charakterem. Równie dobrze sprawdzą się we fryzjerskim atelier, u kosmetyczki, manicurzystki i podologa. Mamy specjalnie dedykowaną serię laborów do salonów typu DAY SPA, np. szafkę pod regał SPA&WELLNESS II. Jeśli szukają Państwo sprawdzonych rozwiązań, z pewnością odkryją je wśród szafek z naszej strony internetowej.

Szafki małe i duże-by wszystkie akcesoria znalazły swoje miejsce

Polecamy stabilną szafkę PANDA D-100 z otwieranymi drzwiczkami i opcją montażu szklanej misy-umywalki wraz z baterią. To elegancki mebel o długości 100 cm. Klasyczna konstrukcja z płyty MDF lub fornirowanej, daje możliwość doboru odpowiedniej kolorystyki, np. naturalnego drewna, połyskującego laminatu albo błyszczącego lakieru. Mała szafka dolna z szufladkami i eleganckim blatem PANDA DS-60, pomieści różne drobiazgi i akcesoria. Jeśli potrzebują Państwo pojemnych laborów, to odpowiednia będzie wysoka szafka 210 cm PANDA S-60. Zmieszczą się w niej ręczniki, kosmetyki, akcesoria a nawet większe sprzęty.

Labory fryzjerskie na zamówienie i w różnych rozmiarach

Meble fryzjerskie i kosmetyczne z naszego sklepu można ze sobą zestawiać w dowolnej konfiguracji. Posiadamy też opcję wykonania zestawu na specjalne zamówienie, zgodnie z zapotrzebowaniem klienta. Szafki PANDA dostarczamy w dowolnym, dostępnym kolorze i kształcie. Mogą Państwo zdecydować się na fronty z forniru drewnianego, np. z modnego mahoniu, dębu, sosny, orzecha. Mamy też w ofercie naturalne drewno: buk, mahoń, wenge, orzech. W nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach doskonale prezentują się labory kosmetyczne oraz fryzjerskie z płyty MDF lakierowanej albo laminowanej. Bogaty wybór kolorów pomoże dopasować meble do klimatu wnętrz. Posiadamy szafki o zróżnicowanej szerokości: 50, 60, 80 i 100 cm szerokości.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów