Konsole fryzjerskie Jest 71 produktów.

Konsola jest wyjątkowym meblem, który zajmuje w salonie fryzjerskim uprzywilejowane miejsce. W naszym sklepie znajdą Państwo bogaty wybór konsoli fryzjerskich. Posiadamy klasyczne, duże lustra ścienne, szafki wiszące i stojące. Obok podstawowych konsoli, możemy zaoferować konsolety o ciekawych kształtach, które urozmaicą wnętrza salonu lub fryzjerskiego atelier. Konsole CRUDO łączą nowoczesny szyk z ponadczasowym, klasycznym wyglądem. Połączenie metalowych nóg z drewnianym blatem, daje nad wyraz ciekawy efekt wizualny. Mamy też konsole dla barbera. Jeśli w Państwa salonie jest miejsce na strzyżenie dzieci, to posiadamy też konsole NINO od polskiego producenta PANDA-wszystko z myślą o komforcie młodych klientów.

Wielofunkcyjne konsole 1 i 2-stanowiskowe 

Wśród prezentowanych na naszej stronie konsoli, mają Państwo bogaty wybór mebli jednostanowiskowych i dwustanowiskowych. Uniwersalna konsola PANDA ECONOMY dostępna jest w wariancie z 1 lub z 2 lustrami. Do tego wbudowane umywalki z wyciąganą słuchawką, pojemne szafki w dolnej części zestawu oraz wiele półek na drobiazgi przy lustrach. Nowoczesne konsole SIMPLE od PANDY, posiadają duże lustra, które optycznie powiększą wnętrze salonu. Z kolei dwustronna konsoleta ELITE pozwoli maksymalnie wykorzystać przestrzeń w salonie i nadać mu zupełnie nowy wymiar. CARO, to inny typ dwustronnej konsoli, pozwalającej na lepsze wykorzystanie miejsca w dużych salonach z wieloma stanowiskami pracy.

Konsole, które znajdą Państwo w naszym sklepie, pasują także do innych mebli fryzjerskich i zestawów. Wśród sprzedażowych hitów znajdują się modele SHINE, ICON, DUKE i GLAMROCK z ciekawymi, rockowymi obiciami. PODIO BOX BY AGV to multifunkcyjna konsoleta od firmy PANDA. Za lustrem znajduje się wysuwana szafka - regał z wieloma półkami na fryzjerskie akcesoria i kosmetyki do włosów. Dodatkowe półki i uchwyty pomagają zorganizować perfekcyjnie pracę fryzjera-stylisty. Dwustanowiskowa konsola KUBIK posiada jedno, podłużne lustro, które optycznie powiększy przestrzeń salonu.

Konsole i podświetlane konsolety urozmaicą wnętrze salonu

Światło u fryzjera i stylisty fryzur odgrywa ważną rolę. Można zakupić konsolę i dodatkowe lampy, lub skorzystać z gotowych rozwiązań. Meble24h.com.pl/ to wyjątkowe miejsce w sieci, gdzie zgromadzone zostały najlepsze konsole i konsolety podświetlane. Wśród nich FIRE BY AGV ze światłami LED po obu stronach lustra, lub połyskująca konsoleta OVO w formie wnęki. Nad każdą z konsoli z naszego sklepu, mogą Państwo zamontować klasyczne lampy LED, stylowe żarówki lub oświetlenie punktowe- sufitowe w formie regulowanych reflektorów.   

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 71 elementów