Hokery fryzjerskie Jest 11 produktów.

Hokery fryzjerskie pełnią kilka istotnych funkcji w salonie. Ułatwiają pracę przy stylizacji włosów i koloryzacji. Czasem strzyżenie i układanie fryzur wymaga częstych zmian pozycji lub wręcz przeciwnie, cierpliwego siedzenia w jednej pozycji. Każda z wykonywanych czynności będzie prostsza, gdy usiądziemy na wygodnym, ergonomicznym siedzisku.

Stylowy hoker odciąży kręgosłup fryzjera

Hokery są doskonałym uzupełnieniem wystroju fryzjerskiego atelier. Niewielkie, mobilne, na cicho sunących po podłodze kółkach. Taborety i foteliki zdają egzamin z ochrony pleców przed bólem. Są elegancko wykonane i dostępne w różnych kolorach. Przedstawiamy Państwu wygodne siedziska, które dodadzą blasku wnętrzom, a co najważniejsze, przyniosą ulgę podczas pracy z włosami klientów.

Doskonałym przykładem wygodnego fotelika fryzjerskiego jest hoker Sigma II od producenta Panda. Jego zalety to zarówno świetnie wyprofilowane oparcie, jak i bogaty wybór obić z kilkudziesięciu wersji wysokiej jakości skajów. W wersji z oparciem jest dostępny biały hoker z owalnym siedziskiem lub bardzo nowoczesny i stylowy taboret TF MEDI z minimalistycznym wsparciem na plecy. Jest też klasyczny taboret fryzjersko-kosmetyczny z okrągłym siedziskiem Panda TF. 

Hokery siodła-wygodne i minimalistyczne siedziska do salonów z klasą

Hokery w kształcie siodła zajmują minimalną przestrzeń w salonie, dając maksimum komfortu. Dostępne są także hokery dla barbera z siedziskiem obitym wkoło metalicznymi ćwiekami. Taborety-siodła są precyzyjnie zaprojektowane z myślą o komforcie podczas wielogodzinnej pracy. Odciążają kręgosłup, barki i szyję. Sprawna obsługa klientów wymaga dobrego samopoczucia fryzjerów. Hokery w tej kategorii zostały tak dobrane, by spełniać oczekiwania pracowników salonów i jednocześnie dobrze się prezentować. Dlatego większość prezentowanych siedzisk można samemu skomponować. Do wersji podstawowej dobierzemy kolor skaju oraz jego fakturę. Może być gładka, elegancko pikowana, w romby, imitować skórę lub tkaninę. Do wyboru są także podstawy, np. z plastiku lub stali oraz kółka i stopki. Dzięki możliwości indywidualnego złożenia hokera, dopasują Państwo siedzisko do swoich indywidualnych wymagań oraz do stylistyki salonu. 

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów