Nowe produkty

Promocje

Lista produktów producenta: Panda

Panda Trzebnica jedną z najbardziej znanych polskich firm, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji mebli fryzjerskich, kosmetycznych oraz welness&spa. Meble fryzjerskie tej marki wyróżnia niezwykła elegancja i oryginalne wzornictwo. Nasz sklep oferuje kompleksowe wyposażenie dla salonów fryzjerskich, które obejmuje także asortyment wyprodukowany przez przez tę firmę. Zaoferować możemy zarówno myjnie fryzjerskie, jak i komfortowe fotele fryzjerskie, w tym męskie i dziecięce. Te ostatnie są niezwykle atrakcyjne pod względem wizualnym. Oprócz tego w bogatej ofercie sklepu z kolekcji mebli fryzjerskich firmy Panda Trzebnica znaleźć można taborety, konsolety oraz funkcjonalne podnóżki fryzjerskie.

Artykuły sygnowane przez tę markę będą idealnie dopasowane pod względem praktycznym i estetycznym do większości stylizacji gabinetowych. Podniosą również prestiż każdego salonu fryzjerskiego. Jeśli chcesz się wyróżnić na tle konkurencji – meble fryzjerskie firmy Panda Trzebnica będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!


Panda Trzebnica jedną z najbardziej znanych polskich firm, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji mebli fryzjerskich, kosmetycznych oraz welness&spa. Meble fryzjerskie tej marki wyróżnia niezwykła elegancja i oryginalne wzornictwo. Nasz sklep oferuje kompleksowe wyposażenie dla salonów fryzjerskich, które obejmuje także asortyment wyprodukowany przez przez tę firmę. Zaoferować możemy zarówno myjnie fryzjerskie, jak i komfortowe fotele fryzjerskie, w tym męskie i dziecięce. Te ostatnie są niezwykle atrakcyjne pod względem wizualnym. Oprócz tego w bogatej ofercie sklepu z kolekcji mebli fryzjerskich firmy Panda Trzebnica znaleźć można taborety, konsolety oraz funkcjonalne podnóżki fryzjerskie.Artykuły sygnowane przez tę markę będą idealnie dopasowane pod względem praktycznym i estetycznym do większości stylizacji gabinetowych. Podniosą również prestiż każdego salonu fryzjerskiego. Jeśli chcesz się wyróżnić na tle konkurencji – meble fryzjerskie firmy Panda Trzebnica będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 576 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 576 elementów