Nowe produkty

Promocje

Lista produktów producenta: FOX

Profesjonalny salon fryzjerski to nie tylko odpowiednio dobrane i funkcjonalne meble, takie jak: fotele, myjnie, stoliki czy podnóżki, ale także precyzyjny sprzęt fryzjerski Fox. W zawodzie tak wymagającym liczy się najwyższa jakość wykonania i gwarancja niezawodności. Suszarki, prostownice czy nożyczki są przecież używane przez cały czas. Wybierając najlepszy sprzęt fryzjerski, warto więc zadbać o dobór takiej firmy, która troszczy się przede wszystkim o wytrzymałość i niezawodność swoich produktów. Firma Fox jest znaną i cenioną marką, do której chętnie wracają najlepsi fryzjerzy i styliści. 

Jej propozycja to zarówno zestawy grzebieni, nożyczki, jak i prostownice do włosów oraz suszarki z jonizacją, lokówki ceramiczne, bezprzewodowe trymery, a także nawilżacze czy wałki indukcyjne. Tak szeroka oferta sprzętu fryzjerskiego marki Fox jest wynikiem zastosowania innowacyjnych technologii, wieloletnich obserwacji pracy fryzjerów oraz indywidualnego podejścia.

Jesteśmy na rynku od 2001 roku. Asortyment marki FOX obejmuje kompleksowe wyposażenie salonów fryzjerskich. Nasza pasja i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań i produktów przyczyniają się do sukcesów na rynku fryzjerskim. FOX uczestniczy w Międzynarodowych Targach Fryzjerskich, wspiera Szkoły Fryzjerskie, współpracuje z najlepszymi polskimi fryzjerami wspierając branżę fryzjerską. FOX - marka stworzona z myślą o fryzjerstwie.


Dnia 8 kwietnia Sąd Konkursowy Złotego Medalu Targów LOOK i BEAUTY VISION , obradujący pod przewodnictwem prof. Romualda Zalewskiego Przyznał Złoty Medal MTP szczotce FOX STEAM BRUSH.

Poniżej słów kilka o konkursie i Złotym Medalu.

Jedna z najbardziej prestiżowych i cenionych nagród na polskim rynku, o najdłuższej, ponad trzydziestoletniej tradycji.ZŁOTY MEDAL - NAGRODA EKSPERTÓW

Do konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich rocznie startuje niemal 500 produktów. Jednak tylko te z nich, które spełnią regulaminowe kryteria i zyskają pozytywne rekomendacje profesjonalnego jury, otrzymują to prestiżowe wyróżnienie. Sąd Konkursowy, czyli zespół ekspertów, w którego skład wchodzą wybitni specjaliści reprezentujący odpowiednie dziedziny życia gospodarczego poszukuje produktów   nowoczesnych, innowacyjnych i wytworzonych w oparciu o najwyższej klasy technologie. Złoty Medal MTP jest zatem  potwierdzeniem doskonałości produktu i w konsekwencji elementem jego promocji na rynku.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 29 elementów