Jaguar THERMO-CUT TC400 zestaw Zobacz większe

Jaguar THERMO-CUT TC400 zestaw

Nowy produkt

Komputer sterujący, nożyczki fryzjerskie pokryte tytanem, akcesoria do konserwacji nożyczek wraz z etui, uszczelnienie końcówek włosów, gwarancja 12 miesięcy

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

2999,00 zł brutto

Szacowany czas dostawy 2 dni

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Jaguar zestaw fryzjerski THERMO-CUT TC400

THERMO-CUT TC400 zaawansowana technologia w miniaturowej skali, pozwala zaoferować klientom ekskluzywną usługę nie wymagającą żadnego wysiłku z ich strony.

System THERMO-CUT TC400 składa się z:

- komputera sterującego
- nożyczek fryzjerskich pokryte tytanem w etui
- dodatkowe etui do nożyczek z akcesoriami do konserwacji

Strzyżenie WELLNESS:

W słowie wellness kryje się odwieczne pragnienie człowieka za harmonią, spokojem i dobrym samopoczuciem. „Be well” = być w dobrym zdrowiu. Wellness to filozofia, styl życia, moda. Nowy trend cywilizacyjny, jakim jest dążenie do zachowania młodości, zdrowia i świetnej kondycji. W czasach ciągłej presji i stresu, potrzeba pielęgnacji urody i relaksu bywa często pomijana.

Końcówki włosa są automatycznie uszczelniane podczas strzyżenia gorącym ostrzem. Dzięki temu włos nie traci naturalnej wilgotności oraz substancji odżywczych i jest skutecznie chroniony przed niekorzystnym wpływem środowiska.

Efekt: Objętość, połysk, sprężystość. Idealne uzupełnienie konwencjonalnej pielęgnacji włosów bez zbędnego wysiłku.

Trochę teorii:

Zdrowy włos: Każdy włos z natury jest zdrowy. Końcówka włosa wyrastającego ze skóry głowy jest uszczelniona. Taki włos jest błyszczący, elastyczny i odporny na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych

Struktura włosa: Masa continuum zawiera naturalne składniki nawilżające, natłuszczające oraz odżywcze, które wypełniają wnętrze włosa od nasady po końcówkę.

Włos uszkodzony: Promienie UV, zanieczyszczenie powietrza, zmiany temperatury, zabiegi chemiczne, uszkodzenia mechaniczne, mogą niszczyć włosy.

Nieuszczelnione końcówki: Tradycyjne strzyżenie pozostawia końcówki włosów nieuszczelnione. Otwarte końcówki są przyczyną nadmiernej utraty wilgoci, co prowadzi do rozdwajania się włosów i pozbawia je ochrony przed dalszymi uszkodzeniami. Pomysł uszczelniania końcówek włosów przy pomocy wysokiej temperatury powstał w odległej przeszłości. Dawniej do sklejania rozdwojonych końcówek używano świec. Metoda ta jednak uszkadzała włosy, ponieważ spalała końcówki, zamiast je sklejać.

THERMO-CUT oznacza, że ostrza nożyczek są gorące. Wysoka temperatura uszczelnia końcówkę każdego włosa w czasie strzyżenia. Włos nie traci naturalnej wilgotności, ani substancji natłuszczających, przez co skutecznie powraca do swego stanu naturalnego.

Uszczelnienie końcówek: Pomysł uszczelniania końcówek włosów przy pomocy wysokiej temperatury powstał w odległej przeszłości. Dawniej do sklejania rozdwojonych końcówek używano świec. Metoda ta jednak uszkadzała włosy, ponieważ „ związywała ” końcówki, zamiast je sklejać.

Jak działa System THERMO-CUT? Podczas strzyżenia, przy użyciu ostrzy, których powierzchnia jest rozgrzana do wysokiej temperatury, zależnej od rodzaju włosa i ustalanej indywidualnie dla każdego klienta, jesteście w stanie zamknąć - uszczelnić końcówkę każdego włosa.

Jakie efekty dają gorące nożyczki? Uszczelniony włos nie traci naturalnej wilgotności, ani substancji natłuszczających, przez co skutecznie powraca do swego naturalnego stanu. Efekty widoczne są już od pierwszego strzyżenia.

Gwarancja 12 miesięcy

Opinie

Napisz opinię

Jaguar THERMO-CUT TC400 zestaw

Jaguar THERMO-CUT TC400 zestaw

Komputer sterujący, nożyczki fryzjerskie pokryte tytanem, akcesoria do konserwacji nożyczek wraz z etui, uszczelnienie końcówek włosów, gwarancja 12 miesięcy

30 innych produktów w tej samej kategorii: