Filtruj

Nowe produkty

Promocje

Fotele fryzjerskie Jest 70 produktów.

Fotele fryzjerskie

Fotele fryzjerskie to jedna z wielu pozycji wyposażenia salonu, jakie znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Tak naprawdę ani strzyżenie, ani modelowanie czy farbowanie włosów nie obędzie się bez fotela. Na rynku dostępnych jest wiele modeli foteli fryzjerskich. Nasz sklep internetowy oferuje produkty wyłącznie znanych i cenionych ma...

Fotele fryzjerskie to jedna z wielu pozycji wyposażenia salonu, jakie znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Tak naprawdę ani strzyżenie, ani modelowanie czy farbowanie włosów nie obędzie się bez fotela. Na rynku dostępnych jest wiele modeli foteli fryzjerskich. Nasz sklep internetowy oferuje produkty wyłącznie znanych i cenionych marek. Stawiamy na jakość w konkurencyjnej cenie. W bogatym asortymencie odnajdziesz także fotele dziecięce, które przyciągają niebanalnym wyglądem oraz siedziska, które łatwo zamontujesz (i zdemontujesz) na standardowym fotelu fryzjerskim. Ta opcja jest szczególnie przydatna w przypadku niewielkich powierzchniowo salonów, w których nie ma miejsca na wydzielenie specjalnej części dla mniejszych klientów.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz meble w każdym stylu, dlatego jesteśmy pewni, że każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z bogatym asortymentem i zapraszamy do zakupów – gwarantujemy, że będą udane!

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 70 elementów