Nowe produkty

Promocje

Meble fryzjerskie Fox

Profesjonalny salon fryzjerski to nie tylko odpowiednio dobrane i funkcjonalne meble, takie jak: fotele, myjnie, stoliki czy podnóżki, ale także precyzyjny sprzęt fryzjerski Fox. W zawodzie tak wymagającym liczy się najwyższa jakość wykonania i gwarancja niezawodności. Suszarki, prostownice czy nożyczki są przecież używane przez cały czas. Wybierając najlepszy sprzęt fryzjerski, warto więc zadbać o dobór takiej firmy, która troszczy się przede wszystkim o wytrzymałość i niezawodność swoich produktów. Firma Fox jest znaną i cenioną marką, do której chętnie wracają najlepsi fryzjerzy i styliści. 

Jej propozycja to zarówno zestawy grzebieni, nożyczki, jak i prostownice do włosów oraz suszarki z jonizacją, lokówki ceramiczne, bezprzewodowe trymery, a także nawilżacze czy wałki indukcyjne. Tak szeroka oferta sprzętu fryzjerskiego marki Fox jest wynikiem zastosowania innowacyjnych technologii, wieloletnich obserwacji pracy fryzjerów oraz indywidualnego podejścia.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 26 elementów

Fox - sprzęt fryzjerski do każdego salonu

Czy sprzęt fryzjerski firmy Fox będzie odpowiedni dla Twojego salonu? Oczywiście! Jesteśmy o tym przekonani, ponieważ Fox od lat cieszy się niesłabnącą popularnością wśród wielu mistrzów fryzjerstwa. Doceniają tę markę także początkujący, ponieważ również dla nich firma stworzyła specjalną linię swoich produktów. Niezależnie od tego, czy pracujesz w zawodzie wiele lat, czy też dopiero się uczysz – w naszej ofercie sklepu znajdziesz asortyment odpowiedni dla Ciebie. Chętnie też służymy pomocą w wyborze optymalnych rozwiązań.