Nowe produkty

Meble fryzjerskie Panda

Jedną z najbardziej znanych polskich firm, która od wielu lat specjalizuje się w produkcji mebli kosmetycznych, welness&spa oraz fryzjerskich jest Panda. Meble fryzjerskie tej marki wyróżnia niezwykła elegancja i oryginalne wzornictwo. Nasz sklep oferuje kompleksowe wyposażenie dla salonów fryzjerskich, które obejmuje także asortyment wyprodukowany przez przez tę firmę. Zaoferować możemy zarówno myjnie fryzjerskie, jak i komfortowe fotele, w tym męskie i dziecięce. Te ostatnie są niezwykle atrakcyjne pod względem wizualnym. Oprócz tego w bogatej ofercie sklepu z kolekcji mebli fryzjerskich firmy Panda znaleźć można taborety, konsolety oraz funkcjonalne podnóżki fryzjerskie.

Artykuły sygnowane przez tę markę będą idealnie dopasowane pod względem praktycznym i estetycznym do większości stylizacji gabinetowych. Podniosą również prestiż każdego salonu fryzjerskiego. Jeśli chcesz się wyróżnić na tle konkurencji – meble fryzjerskie firmy Panda będą dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 601 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 601 elementów

Panda - meble fryzjerskie najwyższej jakości

Jeśli chcesz zafundować swoim klientom komfort i wygodę – postaw na firmę Panda. Meble fryzjerskie stworzone przez tę firmę to perfekcja wykonania i gwarancja wieloletniego użytkowania. Do ich produkcji wykorzystuje się zawsze komponenty najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z całością bogatej oferty tego producenta. Wybierz wysokiej jakości produkty w rozsądnej cenie. W przypadku pytań bądź wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Pomożemy dobrać optymalne rozwiązania do Twojego salonu fryzjerskiego.