Filtruj

Producent

Nowe produkty

Promocje

Recepcje fryzjerskie

Recepcje fryzjerskie są jednym z ważniejszych elementów wystroju salonów. Wiedzą o tym także producenci profesjonalnych mebli fryzjerskich. W naszej ofercie znajdziesz produkty w stylu glamour (tutaj szczególnie polecamy asortyment polskiego producenta: firmy Panda), vintage, minimalistycznym oraz wielu innych. Dużą popularnością cieszą się także produkty o klasycznej, ponadczasowej linii. Jednak oprócz walorów wizualnych istotna jest także funkcjonalność lady recepcyjnej oraz jej wielkość.

Jesteśmy pewni, że meble z naszego sklepu internetowego spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Jeśli już wybierzemy recepcję fryzjerską to możemy przejść płynnie do urządzania poczekalni dla naszych klientów. Większość mebli sprawdzi się także w przypadku salonów, które oprócz usług fryzjerskich, wykonują zabiegi kosmetyczne. Chętnie pomożemy w wyborze optymalnych rozwiązań, dlatego zapraszamy do kontaktu (telefonicznego, osobistego bądź poprzez formularz kontaktowy). Z nami doskonale się urządzisz!


na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 23 elementów

Wizytówka salonu, czyli recepcja fryzjerska

Wchodzi klient do salonu fryzjerskiego i… Co widzi najpierw? Pierwsza rzecz, na którą zwraca uwagę to recepcja fryzjerska. Nie od dziś wiadomo, że pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, dlatego musimy odpowiednio zadbać o naszą "wizytówkę". Wybrane przez nas produkty przyczynią się do znacznej poprawy ogólnego efektu wizualnego salonu. Jeśli jeszcze do tego dodamy miłą i fachową obsługę – sukces i zadowolenie klienta gwarantowane!