Filtruj

Producent

Nowe produkty

Promocje

Hokery fryzjerskie

Wygoda klientów jest oczywiście bardzo ważna, ale nie mniej istotny jest Twój komfort. Od niego zależy także jakość wykonywanych przez Ciebie usług. Bo czy można dobrze ścinać lub modelować włosy, kiedy bolą plecy albo najzwyczajniej w świecie jest niewygodnie? Hoker fryzjerski to mebel niezbędny dla fryzjera lub stylisty, ułatwiający wielogodzinną pracę z włosami klienta. Oprócz hokerów dostępne są także taborety. Niektóre modele posiadają dodatkowe podpórki oraz różne wersje podstawy. Większość firm zastosowało w hokerach fryzjerskich podgumowane kółka, które są ciche w użytkowaniu i nie niszczą podłogi (dotyczy to przede wszystkim paneli).

Oferowane przez nas produkty są solidne i trwałe. W naszym sklepie internetowym posiadamy asortyment wyłącznie sprawdzonych producentów. Profesjonalne meble fryzjerskie nie zawsze muszą się wiązać z dużymi kosztami – zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami naszego sklepu internetowego.


Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Dobierz odpowiedni hoker fryzjerski do swojego salonu

Zacznij od funkcjonalności. Dobrze, jeśli hoker fryzjerski posiada regulację wysokości. Sprawdź też rodzaj materiału, z jakiego wykonane jest siedzisko oraz rodzaj wypełnienia. Siedzisko nie powinno być ani zbyt twarde, ani zbyt miękkie. Użyte do produkcji tworzywa powinny być wysokiej jakości, po to, aby służyły Tobie jak najdłużej. Zwróć uwagę, czy łatwo go będzie utrzymać w czystości. I ostatnia sprawa: walory wizualne. Dopasuj mebel do stylu, który panuje w Twoim salonie. Zapraszamy do zakupu!