Nowe produkty

Promocje

Sprzęt fryzjerski

Bez profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego nie może funkcjonować żaden salon. Dlaczego to takie ważne, żeby był profesjonalny? Jaki sprzęt – takie usługi. To ogólna i podstawowa zasada. Dlatego jeśli zależy Ci na wysokiej jakości, to koniecznie zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu internetowego. Oferowany przez nas sprzęt fryzjerski wyróżnia się precyzją wykonania i dbałością o każdy detal. W bogatym asortymencie posiadamy wiele znanych i cenionych marek.

Dokładamy także wszelkich starań, aby nasze produkty były dostępne w atrakcyjnych cenach. Takie podejście zdecydowanie wyróżnia nas na tle innych sklepów internetowych. Jednocześnie trzeba podkreślić, że na profesjonalnym sprzęcie nie można oszczędzać, tego typu zakupy należy traktować raczej jak swego rodzaju inwestycję: w siebie, swój kunszt oraz salon. Wysoką jakość docenią także Twoi klienci, którzy chętnie wrócą do miejsca, które charakteryzuje się fachowym i indywidualnym podejściem. Serdecznie zapraszamy do współpracy!


na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 245 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 245 elementów

Bogata oferta sprzętu fryzjerskiego

W skład sprzętu fryzjerskiego wchodzą m.in.: profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów, dla których istotą ma być zapewnienie bezpiecznej i precyzyjnej pracy; lokówki wyposażone w najnowocześniejsze technologie, które sprawiają, że włosy są lśniące i zdrowe; profesjonalne suszarki hełmowe, zapewniające wygodę nie tylko fryzjerowi i styliście, ale przede wszystkim klientowi; klimazony fryzjerskie - prawdziwe kombajny wśród sprzętu fryzjerskiego, łączące w sobie wiele funkcji - od trwałej ondulacji zaczynając, poprzez prostowanie, suszenie, dekoloryzację, a na farbowaniu kończąc.