Filtruj

Nowe produkty

Promocje

Myjnie fryzjerskie

W naszym sklepie internetowym dostępnych jest wiele modeli myjni fryzjerskich. Różnią się już na pierwszy rzut oka. Niektóre wykonane są w awangardowym stylu i odważnej kolorystyce. Inne mają delikatne i perłowe obicia, które będą idealnie pasować do salonów utrzymanych w klimatach glamour. Oferujemy także klasyczne i ponadczasowe modele, które będą pasować do większości wystrojów. Dostępne w naszym asortymencie myjki fryzjerskie cechują się nie tylko pięknym wykonaniem, ale i solidnością oraz wytrzymałością. Są również łatwe w czyszczeniu, co jest bardzo ważne w związku z ich zastosowaniem.

Nasz sklep oferuje wyłącznie produkty wysokiej jakości. Nasze profesjonalne podejście jest gwarancją Twoich udanych zakupów. Świadczą także o tym pozytywne opinie naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z całością kompleksowej oferty. Znajdziesz tutaj wszystko, począwszy od nożyczek, a skończywszy na całym potrzebnym do Twojego salonu fryzjerskiego umeblowaniu.


na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 55 elementów

Podstawa każdego salonu - myjnia fryzjerska

Niezwykle istotnym elementem wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego jest myjnia fryzjerska. Charakter zastosowania (stały kontakt z kosmetykami i wodą) wymaga od producentów użycia najwyższej jakości materiałów, aby zachowując swoje walory estetyczne, służyły w salonie przez wiele lat, a przy tym były wygodne dla klientów. Najwyższa jakość, oryginalne ergonomiczne kształty, komfortowe siedziska, niezwykła funkcjonalność to prawdziwy relaks dla każdego klienta i prestiż Twojego salonu fryzjerskiego.